Close to the Moon

Zwiększ wydajność turbin i swój zysk

W Close to the Moon Sp. z o.o. zalecamy regularne czyszczenie i konserwację turbin wiatrowych. Jest to ważne nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim dlatego, że wraz z gromadzeniem się zanieczyszczeń i osadów na turbinach spada ich wydajność w produkcji prądu elektrycznego.

Czyszczenie i inspekcja turbin

Turbina wiatrowa powinna być czyszczona średnio od 5 do 7 lat, aby osiągnąć maksymalną wydajność. W Close to the Moon Sp. z o.o. zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem turbin wiatrowych, dodatkowo w trakcie prac dokonujemy inspekcji łopat i w razie konieczności zgłaszamy potrzebę dokonania niezbędnych napraw. Nasz personel jest w stanie uzyskać bezpieczny dostęp do zewnętrznej części gondoli, wieży i łopat turbiny.

Nasza filozofia

Close to the Moon to odpowiednio przygotowany i wykwalifikowany zespół profesjonalistów, którzy z powodzeniem radzą sobie z nawet największymi zabrudzeniami nagromadzonymi na turbinach  wiatrowych. Efektem naszych prac są dokładnie oczyszczone turbiny wiatrowe, które pracują z maksymalną wydajnością.

Zanieczyszczenia nagromadzone na turbinach wiatrowych to nie tylko nieprzyjemny wygląd i obinżona wydajność, lecz także możliwe skażenie gruntu, na którym stoją. Regularne czyszczenie turbin to nie tylko zwiększenie zysków lecz także minimalizacja kosztów związanych z przestojem w pracy turbiny oraz rekultywacji i oczyszczania skażonej gleby.

Systemy pracy

Nasz zespół to certyfikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a naszym standardem jest praca zgodna z lokalnymi przepisami prawa oraz w systemach:

Obszar roboczy 1
IRATA to akronim stowarzyszenia Industrial Rope Access Trade Association, które powstało w Wielkiej Brytanii pod koniec lat 80. XX wieku w celu rozwiązywania problemów związanych z konserwacją w morskim przemyśle naftowym i gazowym. Jego powstanie było efektem inicjatywy szeregu wiodących firm, które zaczęły stosować techniki przemysłowego dostępu linowego, aby zapewnić przemysłowi bezpieczne środowisko pracy.
Obszar roboczy 6
Global Wind Organisation to organizacja non-profit założona przez wiodących producentów, operatorów i właścicieli turbin wiatrowych. Nasi członkowie dążą do stworzenia środowiska pracy wolnego od obrażeń w branży turbin wiatrowych, ustanawiając wspólne międzynarodowe standardy w zakresie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i procedur awaryjnych.
aaaaaObszar roboczy 1
VCA/SCC – Safety Certificate Contractors, Safety Checklist for Contractors (Lista Sprawdzająca Bezpieczeństwo Podwykonawców) to systemy zarządzania bezpieczeństwem, zdrowiem i środowiskiem, dla podwykonawców wykonujących prace o wyższym ryzyku wypadków. Uznawane są za najbardziej powszechne system zarządzania BHP i ochrony środowiska w Unii Europejskiej.

Bogate doświadczenie z turbinami

Logo_05
Icon_13

Sprzęt

Naszą pracę opieramy wyłącznie o profesjonalny i certyfikowany sprzęt, dostosowany do konkretnego zadania. Używamy wyłącznie sprzętu od najlepszych producentów dających nam gwarancję szybkiego i przede wszystkim bezpiecznego wykonania projektu. Każdorazowe podejście do wyznaczonego zadania jest poprzedzone analizą następnie sporządzeniem planu działania oraz ryzyka. Głównym celem jest zawsze trwały efekt i zadowolenie klienta.
Icon_14

Środki czyszczące

Stosujemy atestowane preparaty w tym Moebert HM Classico do zatrzymywania węglowodorów i usuwania tłuszczy. Naszym standardem jest przestrzeganie reguł stosowania tych preparatów, dzięki czemu minimalizujemy czas czyszczenia turbin i straty związane z ich zatrzymaniem. Przekłada się to bezpośrednio na korzyści klienta oraz dla naszego zespołu.

Nasza oferta

Obsługa turbin wiatrowych

Icon_01

Czyszczenie turbin wiatrowych z nalotów olejowych i smarów

Icon_02

Odgrzybianie turbin wiatrowych

Icon_06

Czyszczenie łopat oraz inspekcje

Icon_04

Serwis antykorozyjny turbin wiatrowych

Icon_05

Instalacja i konserwacja systemów przeciwpożarowych

Icon_03

Serwis malarski turbin wiatrowych

Systemy przeciwpożarowe

Icon_07

Montaż i demontaż systemów przeciwpozarowych

Icon_09

Konstrukcje wsporcze pod rury zasilające systemy przeciwpożarowe

Icon_08

Wymiana sprinklerów po aktywacji na nowe

Dodatkowo wykonujemy

Icon_10

Projekty technikami dostępu linowego

Wykonujemy wszelkiego rodzaju projekty na wysokościach używając sprawdzonych i bezpiecznych technik stowarzyszenia IRATA.

Icon_11

Konstrukcje stalowe

Montaż i demontaż technikami dostępu linowego połączonymi z technikami riggerskimi oraz współpraca z dźwigami.

Icon_12

Trasy kablowe

Budowa tras kablowych wraz z doprowadzeniem kabli zasilających, awaryjnych dających czasowe zasilanie w czasie pożaru, a także sterowniczych i GSMowych z punktu A do punktu B.

Icon_15

Dowiedz się więcej o nas

CTTM_Logo_RGB_White

Skontaktuj się z nami

+48 791 350 260
+48 884 073 091
info@closetothemoon.com

Close to the moon Sp.z o.o.
Ul. Spółdzielców 52/43
43-300 Bielsko-Biała
NIP: PL5472236971

MiGut Sky Michał Pawlak
Chrztowo 435
83-420 Liniewo
NIP: PL6332133680